Krvarenje

Mirta

Postovani!
Vec 6 dana krvarim a mislim da nije mjesecnica jer nju trebam dobiti tek za dva dana a krvarim vec 6 dana. Krv na ulosku je nekako drugacija. Tamnija je. Pijem cilest tablete i ginekolog mi je rekao telefonom da je to moguce zbog prehlade i da mu se javim kad mjesecnica prodje jer da cu i nju dobiti kad joj bude vrijeme. Molim vas odgovorite mi sto bi to moglo biti jer sam jako zabrinuta. Imam 20 godina.
Hvala!

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
respektirajući Vašu dob i činjenicu da uzimate terapiju Cilestom, vjerojatno se radi o probojnom krvarenju koje Vas ne bi trebalo ozbiljnije zabrinjavati. Preporučam nastaviti primjenu Cilesta uz napomenu da će se opisane tegobe u naredna 2-3 mjeseca povući.