Krvarenje

Tea

Postovani!
Zanima me da li je sa mnom sve u redu? Imam 10 godina i prvi put sam spavala sa deckom i nisam krvarila. Nisam ni drugi put Cula sam od prijateljica da je to dosta cesta pojava jer ni nee od njih nisu prvi put krvarile. Da li je sa mnom sve u redu?

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Ja se samo nadam da je u Vašem pitanju došlo do pogreške, jer navodite da imate 10 godina i da ste imali prvi snošaj s Vašim dečkom. Pretpostavljam da se zasigurno radi o nešto starijoj dobi...
Što se tiče pojave da niste prokrvarili tijekom prvog snošaja, to Vas doista ne mora brinuti jer približno 20 do 30 % djevojaka tijekom prvog snošaja nenma potpunu defloraciju ili se radi o tzv "elastičnom" himenu koji ne krvari tijekom prvog snoašaja. Takva Vas pojava nipošto ne mora zabrinjavati, jer s Vama je doista sve u najboljem redu.