krvarenje

mariam

Postovani!
Prije 10 mjeseci sam rodila i dojila svoje dijete cetiri mjeseca.Nakon toga sam dobila uredno menstruaciju i sve je bilo u redu do prije dva mjeseca od kad imam svakodnevno ponekad cak i jako obilan iscjedak tamno smedje boje pa vise nii neznam kad imam menstruaciju. Svaki mi je spolni odnos jos uvijek dosta bolan. Prije nekoliko mjeseci papa mi je bio uredan uz tek neznatne promjene. Molim Vas sto mi je ciniti i kada uopce popiti kontracepcijsku pilulu kad ne znam kada mi je prvi dan menstrualnog krvarenja?
Puno Hvala na odgovoru!

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Mariam,
vaše tegobe su najverojatnije nastale zbog kronične upale sluznice maternice. Javite se svom ginekologu radi liječenja.