ponoc

Biljana

Vec osam godina smo u braku i nemamo dece, interesuje me, zasto skoro uvek kad imamo odnose, potreban je mali pokret i sva sperma ispadne, probala sam i po par sati da se ne pomerim ali isto. Kod mene je sve u redu, jedino kod muza sto je nesto manji broj pokretnih, doktor kaze lenji su spermatozoidi. Molila bih Vas da mi kazete sta da uradimo.

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Biljana,
da bi dobili ispravan odgovor na vaše pitanje, javite se svom ginekologu ili u Kliniku za ženske bolesti i porode, Petrova 13, Zagreb.