krvarenje

zg42

poštovani,mjesečnica mi je kasnila(trebala je početi oko 4.1),nisam je dobila. 07.01 mi je počelo oskudno krvarenje nije bio potreban ni uložak,onda mi je doktor bez pregleda dao da pijem duphaston 2/1 5 dana,završila sam sa terapijom 14.01. s tim da sam imala stalno krvarenje. drugi dan je počelo malo jače krvarenje a mjesečnicu nisam još dobila,dali je to normalno da krvarenje nije prestalo i šta mi svjetujete

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uradite test na trudnoću. Ukoliko nakon Duphastona ne nastupi menstruacija, moguće da se radi o trudnoći.