Krvarenje

Sakiiiii

Postovani, oko 8 dana nakon prvog dana menstruacije sam primetila tragove krvi u sekretu, krv je vrlo svetlo braon boje. Menstruacija mi je prestala 18og i bila je oskudna. Da li je to nesto sto bi trebalo da me zabrine? Koji je moguci uzrok?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno se radi o ovulacijskom krvarenju. Nema razloga za brigu.