Krvarenje

zoi

Postovani, imala sam zasticeni odnos s deckom prije 12 dana otprilike. Jutros sam primijetila blijedo crvenu krv koje je bilo malo i vise se nikako nije pojvaljivala. A dan prije nismo imali odnos nego je on samo stavljao prste. Menstruacija treba stici za 5 dana pa me zanima sta je uzrok te krvi. Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda ne mogu znati o čemu se radi. Budući da je odnos bio zaštićen, ne bi se trebalo raditi o implantacijskom krvarenju. Ipak, za svaki slučaj uradite test.