Krvarenje za vrijeme pilula

elena123

Dobar dan, prvi put pijem pilule, pijem tzv. mini pilule. Krenula sam ih piti za vrijeme prosle menstruacije. Inace mi je ciklus trajao 28 dana, ovaj put mi je krvarenje kasnilo 3 dana, krenilo je danas ali skorz blago i svijetle boje, radila sam 2 testa za trudnocu, oba su negativna.
Pa me samo zanima da li je to normalna menstruacija za vrijeme uzimanja mini pilula?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, oskudnija menstruacija je uobičajena nuspojava lijeka. Zaštita nije smanjena.