KVRZICA na usnama

mirna

Postovani, upravo sam napipala potkoznu kvrzicu na lijevoj velikoj vanjskoj stidnoj usni vec prema preponama.pogledavsi ju pazljivo sa ogledalom nisam zamijetila izvana nista vec samo kao neku nateklinu, ali na opip osjecam nesto tvrdo unutra.sto bi to moglo biti?da li mozda naoteknuta vena?ali ipak kruznog je oblika pa ne znam.da nije neki parazit koji mi se uvukao pod kozu dok sam plivala jezerom?ali s duge strane ne vidim ni mjesto potencijalnog uboda ni ulaska pod kozu.koza je izvana najnormalnije glatka.uzasno sam prestrasena.POMOZITE MI!

Prof.dr. Marina Ivanišević

Draga Mirna, ovako je teško reći o čemu se radi, ukoliko nije mjesto zacrvenjeno tada najvjerojatnije nije ubod. Može biti upala žlijezde ili cista bartolinijeve žlijezde tako da svakako trebate otići ginekologu.