leukociti u trudnoći

Nataša

Imam manjak leukociti u krvi.Sedmi sam mjesec trudnoće.
Kako to svesti na normalu?
Ima li to lošeg utjecaj;posljedica,na dijete?

prof. dr. Marina Ivanišević

Draga Nataša,
Niste naveli koliki je to manjak leukocita, ali ako je oko 3000 tada je to još uvijek uredu.

zab55

Poštovani,

Radila sam KS te sam danas dobila nalaze. U nalazu se moze iscitati da su mi leukociti poviseni - 11,45 ( ref.int. 3,40-9,70), te da mi je smanjen Hb 112L (ref.int 119-157) i Hct 0.34L (ref.int 0,36-0,47).
Napominjem da sam trudnica u 38+3 tt. Zanima me kako se vama čine ovi podaci? Sve ostalo je u rel.int. Na pregled idem tek za 4 dana. Zbog cega bi moglo doci do povisenja L, te smanjena Hb i Hct? Trebam li odmah doktoru?

Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to su uobičajene fiziološke promjene krvne slike u trudnoći.