Lijekovi za kolpitis

andreab993

Postovani,

Lijecnik mi je propisao hiramicin kaps. 100 mg 1x1, metronidazol 500 mg tbl. 3x1 (7dana) i funsol tbl. 150 mg 1x1. Propisao mi je i vaginalete geonystin te potom vaginalete polygynax. Zanima me na koji nacin da uzimam ove tablete? Da li prvo potroaim hiramicin pa onda presjem na metronidazol, pa nakon njega na funsol ili da ih uzimam u iato vrijeme?

Unaprijed hvala i lijep pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, hiramicin i metronidazol uzimajte zajedno, a nakon toga funzol.