Medikamentozni prekid trudnoce

Pozdrav doktore.
Imam duplu maternicu i prije 2 tjedna sam imala prekid trudnoce. Pokusali smo sa vakum aspiracijom i kiretazom ali nije uspjalo jer je plod bio jako visoko u rogu. Nakon toga sam dobila tabletice za pobacaj..iskoristila sam 10 tableta i tek nakon te tablete je plod u potpunosti izasao. Drugi dan je i posteljica izasla. Prije 2 dana sam bila na kontroli i rekli su mi da je sve uredu ( krv i uzv) imala sam lagano smeđe krvarenje tada. Od danas mi je ponovno krenulo malo obilnije krvarenje ali nije jako strasno. Mene zanima koliko je normalno da traje krvarenje jer meni je danas vec 15ti dan. Na ulosku pronađem kao male komadiće ugrušaka. Bila sam u 11tt. Unaprijed hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, krvarenje može potrajati oko dva tjedna. Budući da je na kontroli utvrđeno da je sve u redu nema razloga za brigu.