Menstruacija i dojenje

Nektar

Postovani,

Rodila sam 13.01.2018. Nakon toga nisam dobila menstruaciju sve do 13.10.2018. Dojilja sam. Bila sam na pregledu 6 tjedana poslije porodjaja i sve je bilo uredu. Od oktobra jos nisam dobila menzes, dakle kasni vec tri sedmice. Na trudnocu ne sumnjam, male su sanse, prakticki teoretske, a i da jeste- to me ne brine, samo da je sve uredu happy Da li imam razlog neki drugi za brigu, ocekivala sam redovne cikluse jednom kad ih dobijem. Bih li trebala posjetiti lijecnika? Dojim jos uvijek, vise puta dnevno.

Lp,

Nera

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, dokle god dojite možete očekivati nepravilne menstruacijske cikluse. Pravilo je da kod dojilja nema pravila kada će se regulirati ciklus. Treba napomenuti da se za vrijeme dojenja može ostati u drugom stanju.