Menstruacija nakon poroda

dani27

Postovani. Rodila sam 3.12 carskim rezom,sve je bilo u redu i sa ranom i nakon pregleda ultrazvukom nakon mj dana od poroda. Krvarenje nakon poroda je zavrsilo prije nekih 10,14 dana. A danas opet krvarenje,da li je moguce da sam vec dobila menstruaciju? Dojim na zahtjev

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, 6 tjedana nakon poroda (koliko traje babinje) moguć je nastup menstruacije.