Metrodyn

Sanja

Postovana doktorice, dali visoko precisceni Metrodyn daje vise sanse za zanosenje, manje nus-pojave, u jedno-koje su njegove prednosti nad onaj obicni Metrodyn?

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Visoko pročišćeni Metrodyn ima bolji učinak u pacijentica s povišenim vrijednostima LH i onih koje su slabije reagirale na terapiju humanim menopauzalnim gonadotropinom (Pergonalom ili Humegonom). Neke su studije također ukazalne na manju učestalost hiperstimulacijskog sindroma u pacijentica tretiranih pročišćenim Metrodynom.