miješana flora

branka

Poštovana doktorice,
Prije oko mjesec dana popila sam diflucan i canesten vag.1 kapsulu zbog candide i to mi je pomoglo.nakon 15 dana uzet mi je papa nalaz i dok sam ga čekala potrošila sam geonistin vag.6 dana.nalaz je jučer pokazao miješanu floru,mnoštvo leukocita,skvamozne,cilindrične i endocerv.stanice pa mi je prepisan medazol 10 dana vag.tablete.pročitala sam u uputstvu da može izazvati candidu i iritaciju pa sam u dilemi da li uopšte trošiti med.s obzirom da sada nemam nikakve tegobe niti iscjedak a jedva sam se riješila svrbeži zbog gljivica.inače imam 40 god. 2 porođaja i 2 pobačaja.
Molim vaše mišljenje?

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Ukoliko nemate nikakvih subjektivnih tegoba i opisani nalaz Pape ne bih savjetovala nikakvu terapiju. Ovakav nalaz Pape može se smatrati normalnim za spolno aktivnu ženu Vaše dobi.