Missed ab.

Marica5555

Postovani!
Imala sam missed ab. U 9 tjednu.Prestalo je kucati srce. Svi nalazi hormona,briseva,papa bili su uredu. Zasto dolazi do toga? I koje su sanse da mi se to ponovi?
I jos jedno pitanje,vidjela sam na posteljici ko bijeli kamencic.Ako znate sto bi to moglo biti?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najčešći uzrok missed ab. je slučajna genetska pogreška u ranoj fazi trudnoće (kod zdravih roditelja). Ona nastaje uslijed brzog dijeljenja stanica nakon oplodnje. To nije rijetkost i ne znači da će se ponoviti. Slobodno planirajte iduću trudnoću, bez straha.