Trudnoca bez ejakulacije

sakii

Da li je moguca trudnoca ukoliko ne dodje do ejakulacije u unutrasnjost vagine vec se u nju izlije presemena tecnost?Da li u toj presemenoj tecnosti ima spetmatozoida koji mogu dovesti do oplodnje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Taj način je malo vjerovatan da dođe do trudnoće.

anonimka1234

Ja u decko smo prakticirali spolni odnos bez zasitite, tj gurnuo ga je u mene samo par puta, sve je trajalo 10-ak sekundi. Prije toga sam ga zadovoljavala s rukom i znala mu je iscuriti ona tekucina ali u malim kolicinama. To mi je bio 3.dan plodnih dana. Kolika.je sansa da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako se radilo o ejakulatu, svakako da šansa postoji.

anonimka1234

Ali ako je rijec o onoj predejakulacijoskoj tekucini je li ima sansa i kolika je? To je trajalo svega 10ak sekundi i nije svrsio u mene, a i nije mi ga gurnuo do kraja nego je bio uvijekna pola, a i ako pusi vec 5 godina minimalno 10 cigareta dnevno ima li to veze da ima manji broj spermija pa su sanse manje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako se ne radi o ejakulatu tada su šanse minimalne.

anonimus1203

Ja i decko smo imali peting i to je preraslo u nesto vise.Njegov penis je dodirivao moje stidne usne na minutu.Gurnuo mi je svoj penis jednom na 10 sekundi i izvadio.Pritom nije bilo ejakulacije i bili su mi neplodni dani.Jeli postoji mogucnost da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne postoji.

anonimus1203

Jeli potrebno uzeti pilulu za 72h poslije unatoc tomu sto nije bilo ejakulacije tijekom spolnog odnosa koji je kratko(10 min) trajao i u pitanju su bili neplodni dani?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije potrebno.

Aurora borealis

Kolike su šanse za trudnoću ako sam možda za vrijeme plodnih dana (ako i nisu bili, prošli su prije koji dan možda (nemam baš savršeno uravnotežen ciklus)) imala spolni odnos bez zaštite, ali dečko nije svršio u mene, nego je samo možda malo "iscurilo" za vrijeme penetracije, i smatrate li da je nužno popiti one tablete za hitnu kontracepciju ili nije tako jako velik rizik?

Aurora borealis

Sad sam još čitala po forumu i saznala da također nije dobro ako je dečko svršavao prije, a mi smo imali jedan spolni odnos (s kondomom) neposredno prije toga kad ga je gurnuo u mene bez kondoma, povećava li to još dodatno šanse?
I možete li mi reći koja je razlika između predejakulata i običnog iscjetka iz penisa, te kako se mogu raspoznati?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzmite pilulu za dan poslije i pročitajte sve u svezi vaših pitanja u prijašnjim postevima.

daramara10

Poštovani, menstraciju sam imala prosli mjesec, nakon toga smo momak i ja imali odnose bez zastite ali bez ejakulacije, prekinuli bi smo odnos prije toga, menstruaciju sam trebala dobiti 3.4. taj dan smo takoder imali odnose bez zastite i bez ejakulacije. koliko je sansi da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa je u postocima mala no ne može se isključiti u potpunosti.

daramara10

prosli mjesec mi je menstruacija kasnila 2 dana, trajala je 5 dana te nakon toga smo decko i ja imali odnose bez zastite, no ejakulacija bi bila izvan tijela, menstruaciju sam trebala dobiti 1.5., ponekad me malo zaboli trbuh u donjem dijelu, no ništa. postoji li mogucnost trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije bilo ejakulacije u rodnici onda neće doći do trudnoće.

daramara10

Postoje li drugi uzroci kasnjenja? Inace imam redovitu mjesecnivu osim zadnjega i ovoga puta. Nisam bila pod prevelikim stresom, moze li alkohol utjecati na kasnjenje, i fizicki napor?

Dejan Šakoronja, dr. med.

O uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.

post

poštovani
kolika je šansa trudnoće ako je u plodnim danima odnos bio bez zaštite i to je ukupno trajalo možda minutu bez ejakuacije ?