Moguća trudnoća

Kbb4163610

Poštovani,

Rodila sam prije 3,5 mjeseca. Sa suprugom sam imala odnos i od njega je proslo 2tjedna nismo koristili zastitu. Mislimo da nije ejakulirao u mene ali nismo sigurni.
Zabrinuta sam i zanima me kad najranije mogu napraviti test ili otici na pregled da vidim dali se radi o trudnoći jer mi ovo treća trudnoća i nisam spremna na jos jednu.

Unaprijed zahvaljujem.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, dva tjedna nakon odnosa test na trudnoću je vrlo pouzdan. Uradite ga s prvim jutarnjim urinom.