Mogucnost trudnoce

Sakiiiii

Postovani, poslednja menstruacija mi je bila 16og novembra i trajala je 2 dana, bila je oskudna i nisam osetila uobicajene grceve u donjem delu stomaka, odnose sam imala 4.og i 13og novembra. Radila sam beta hcg 19og novembra i bio je <0.2. Sada osecam umor i glavobolju. Da li je moguce da su to neki simptomi trudnoce? Da li mogu biti sugurna da je ono bila prava menstruacija? Takodje oko 8. dana od pocetka menstruacije sam primetila tackicu krvi u sekretu.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nalaz beta hcg-a isključuje trudnoću. To znači da je menstruacija bila prava.

Sakiiiii

Hvala Vam

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.