moguća trudnoća

abogoev1

poštovani sestra mi je dobila menzis 29.10 i 4.10 je imala odnos sa dečkom koji je ejakulirao međutim njoj je menzis već bio u kraju tog 4.10 odnosno već se čistila,možete mi reć da li postoji mogućnost da ostane trudna.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne ako su ciklusi redoviti bez većih oscilacija.

Ivana02

Poštovani, zanima me jeli ikako moguće ostati trudna u slučaju da sam imala spolni odnos u svojim plodnim danima (početak mjesečnice 29.1, a spolni odnos 8.2). Točnije ne mogu to ni nazvati spolnim odnosom, budući da je u 2-3navrata penetrirao u mene na 3-4sec, a nakon toga svršio vani. Međutim dok je svršavao ja sam bila iznad njega i malo odignuta od njega tako da me "pošpricalo" među dupe i slilo se dolje (prema rodnici) te počelo kapati na njega. Kolika je vjerojatnost? Hvala.

M4C1

Postovani! Zanima me ako sam napravila test 07.02. ujutro(nakon dva dana "kasnjenja" menstruacije) koji je bio negativan te sam se obrisala i vidjela krv, mogu li vjerovati testu? Naime, upravo tada sam dobila menstruaciju, ali nisam skuzila dok se nisam obrisala. Znam da ako dobijes menstruaciju nisi trudna, ali mi je menstruacija trajala evo dva dana, prvi dan obilna drugi dan oskudna, a isto tako mi je bilo kada sam imala izvanmatericnu trudnocu samo nisam napravila tako test vec tjedan dana kasnije.. Unaprijed hvala na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Ivana02, mogućnost trudnoće je samo teoretska, gotovo ravna nuli.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana M4C1, sigurno niste trudni. Test je pouzdan.

Cibo1

Poštovani!
Imala sam nekoliko odnosa s deckom za vrijeme plodnih dana. Odnosi su bili sa kondomom svaki put i nije došlo do ejakulacije u rodnicu. Znaci decko je svaki put zavrsio 'posao' rukom i ejakulirao sebi na trbuh. Jedino u trenutku kad je sebe zadovoljavao rukom istovremeno je mene zadovoljavao prstima i u jednom trenu je zamijenio ruke, ali nije bilo zadovoljavanja prstima nakon ejakulacije. Ja sam nakon odnosa provjerila kondom vodom jos za svaki slucaj da nebi bilo nekog ostecenja. Kondomi su bili potpuno neosteceni. Takoder smo se par sati nakon odnosa zajedno tusirali ali nije doslo do doticaja spolnih organa ali sam citala da je moguce da nakon ejakulacije zaostaju spermiji pa me strah da nisu slucajno prosli kroz vodu do vagine kad sam dodirivala njegovo spolovilo. Cijelo vrijeme je curila po nama topla voda a bilo je i sapuna tako da mislim da ta opcija nije moguca.. Menstruacija mi kasni 2 dana i imam mucnine, ali sam takoder imala dosta stresno razdoblje kroz cijeli 4. mjesec..napravila sam test prvi dan kasnjenja onaj osjetljiviji (gravignost ultra) i pokazao je negativno, te drugi dan kasnjenja isto je pokazao negativno..imam li po vasem misljenju ikakvog razloga za brigu?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom, trudnoću možete isključiti.