Mogucnost teudnoce

kaca726

Postovani doktore,

Veceras 12.01. sam imala nezastices odnos sa partnerom, sa oralnom zavrsnicom, s obzirom da sam bas u plodnim danima, da li je trudnoca moguca i da li treba da popijem tabletu za dan posle?
Menstruacije mi traju 7 dana, poslednje su bile:
14.08, 09.09, 06.10, 03.11, 30.11, 29.12.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana ako ejakulat nije dospio u rodnicu, trudnoće nije moguća.

kaca726

Hvala na brzom odgovoru!

Recite mi jos ovo, da li sluz koju partner da kazem "ispusta" moze da sadrzi sprematozoide, s obzirom da sam u par navrata primetila, pa se brinem da je mozda ipak trudnoca moguca?
Zavrsnica je bila oralnim putem.

Ivo Balenović, dr. med.

To je sluz parauretralnih žlijezda i ona ne sadrži spermatozoide.

kaca726

Hvala Vam puno na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.