Mogućnost trudnoće

laly1234

Poštovani,

3.7 sam dobila menstruaciju te 7.7 mislila sam da je gotova, ali nije i imala sam zaštićeni odnos s dečkom. On je naime završio unutar kondoma, ali se bojim da pri vadenju nije nesto procurilo. Ciklusi su mi 28-32 dana.
Vjerojatno bezveze panicarim, ali eto u slucaju da je cak nesto i iscurilo kolika je vjerojatnost da moze doci do trudnoce?

Hvala

Hebdmdb

Dobar dan u 7.7.19 sam imao spolni odnos gdje je doslo do ejakulacije u vaginu, po izracunu aplikacije bila je u neplodnim danima i treba dobiti sad u ponedjeljak 15.7.19 ako ne bude kasnila,jel mogu onda iskljuciti trudnocu?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana laly1234, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, stoga ne postoji mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Hebdmdb, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, i ukoliko su ciklusi redovni ne postoji mogućnost trudnoće.

Hebdmdb

Postovani 2.7.bio joj je zadnji plodni dan

Ivo Balenović, dr. med.

Onda je trudnoća isključena.

fingersalad88

Poštovani,
menstruaciju sam dobila 05.07., a jučer po noći (dakle prijelaz sa 5. na 6. dan ciklusa) sam imala odnos. Radi se o dva odnosa, oba su bila s kondomom, međutim, kondom za vrijeme drugog odnosa je puknuo (dečko drugi put nije svršio i prestali smo s odnosom čim smo vidjeli da je puknuo, ali vjerojatno je proslo par minuta da nismo primjetili). Ono što mene brine je da se dečko nije oprao nakon prve ejakulacije, nego je samo stavio drugi kondom i nastavili smo, a i ostatak sperme iz mokraćovoda koja je eventualno mogla biti u kondomu. Trudnoća nikako nije opcija i nisam spremna riskirati, pa vas molim za savjet da li da pijem pilulu za dan poslije ili mislite da nema nikakve potrebe za tim? Ciklusi su mi između 26 i 30 dana. Unaprijed hvala!

Mihica1307

Poštovani doktore,
Imala sam spolni odnos 11.6. bio je zaštićen, ali je partner maknuo prezervativ nakon nekog vremena, ali ejakulacija nije bila u rodnici, nego je izvadio 10 minuta prije. U međuvremenu sam imala stresan mjesec i bila sam na putovanju u Španjolskoj. Napravila sam 3 puta test i negativan je bio sva tri puta. Menstruacije još nema, a pojavljuje se nekakav smečkasto-žuti iscjedak. Postoji li ikakva mogućnost da sam trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, fingersalad, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana i nema potrebe za tabletom.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Mihica, budući da je test tri puta pokazao negativno, trudnoću možete isključiti.