Mogućnost trudnoće????

janjuska

Poštovani,
Izvinjavam se unapred što će moja pitanja biti možda infantilna, ali moram da pitam jer umirem od straha i panike.
Naime, reč je o sledećem- 26.06. dečko me je zadovoljavao prstima, usput je malo dodirivao i svoj polni organ iz koga je stalno curila sluz, i opet bi stavljao prst meni u vaginu, do granice bola, jer, nevina sam. Nije bilo petinga.On nije ejakulirao tada. Posle nekoliko sati dobila sam normalnu menstruaciju.
16.06. opet me je zadovoljavao prstima i par puta je svojim polnim organom prešao preko mog, to je sve kratko trajalo, i tad je iz njegovog p.organa curila sluz.
Ja inače dobijam menstruaciju na 23-26 dana, međutim danas je 27. dan i još nisam dobila. A, pri tom nemam ni simptome PMS-a.
Da li prema svemu što sam navela postoji mogućnost trudnoće? Jako sam uplašena i nervozna. Ovo je prvi put da imam ovakav "odnos".
Molim Vas da mi odgovorite. Da li bespotrebno paničim? Učila sam biologiju ali sve to što sam učila do mog mozga u ovom trenutku ne dopire.
Hvala unapred!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovama, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće. Vjerojatno je u pitanju hormonski disbalans. No, ukoliko menstruacija ne nastupi u idućih tjedan dana, za svaki slučaj uradite test na trudnoću.

janjuska

Poštovani,
Danas sam dobila menstruaciju. Jeste možda malo oskudnija, ali boleo me je stomak ceo dan. Da li sada mogu sa sigurnošću isključim trudnoćuili da ipak uradim test?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Sada trudnoću možete isključiti sa sigurnošću..

janjuska

Poštovani,
Izvinjavam se unapred na mojim, opet kažem , infantilnim pitanjima. Ali, strah nadvladava sve ostalo.
Ja jesam dobila menstruaciju, trajala je 6 dana, bila je i bolna, prvi dan.
Verovatno umišljam zbog straha, ali da li postoji mogućnost da je to bilo implantacijsko krvarenje?
Hvaala.

Ivo Balenović, dr. med.

Nema teorije.