Mogucnost trudnoce?

Ivana.zg90

Bok, 21.8. sam dobila menstruaciju koja je trajala 3 tjedna. 1. tjedan je slaba bila, 2. je bila normalna i 3. tjedan samo iscjedak smedji. Nakon toga sam procurila opet 29.09. i trajala je 6 dana. sa 07-08.09. sam imala odnose do kraja bez zastite. Znam da je rano za ista predvidati, ali od tada sam dosta napuhana i stalno osjecam pritisak u donjem dijelu trbuha kao da cu svaki cas dobiti. Pored toga imam i iscjedak prozirno/bijeli, bez mirisa i ugruska. S tim da ne znam sad izracunati plodne i neplodne dane, Nisam u brizi, ali bi voljela znati postoji li mogucnost trudnoce ili je to samo posljedica stresa... Hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana i mogućnost trudnoće je samo teoretska. Zbog krvarenja (menstruacije?) koje je trajalo tri tjedna savjetujem pregled i po potrebi analizu hormona.