Mogucnost trudnoce

banaa

Poštovani,

Sedam godina sam na pilulama, proslu god napravila sam pauzu od 3 mj, i zadnjih godinu dana ponovno. Zanima me postoji li mogucnost trudnoce s obzirom na to da je posljednja mjesecnica završila prije 4 dana, a posljednja 2 dana osjecam lagane grceve, poput menstrualnih, u donjem djelu trbuha. Inace tablete uzimam redovito.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da redovno uzimate kontraceptive, a i prije 4 dana je završila menstruacija, ne postoji mogućnost trudnoće.