Mogucnost trudnoce

kaca726

Postovani,

Poslednje menstruacije su bile:
Veceras sam imala odnos sa deckom bez kondoma uz stalne prekide na momente nismo bili oboje dovoljno "spremni", odnos je zavrsen oralnim zadovoljavanjem.
Nakon odnosa decko je u jednom momentu malo dodirivao svoj polni organ a zatim me dodirivao po gacicama i onda mi stavio prst dole, primetila sam ovih dana gust belicast sekret na donjem vesu. nisam sigurna da li je bilo sperme, da li je moguce doci do trudnoce na ovaj nacin, da li ima razloga za brigu, da li ima potrebe za tabletom za dan posle?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, na opisani način nije moguća trudnoće.

kaca726

Hvala puno na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.

dodo35

Poštovani,
posljednju menstruaciju sam imala 1.1. i trajala je 5 dana. Ciklusi su mi inače između 28-30 dana. Odnos sam imala na zadnji dan menstruacije bez kondoma, kondom je stavljen tek pred kraj odnosa. Menstruacija mi kasni 2 dana, mogu li isključiti mogućnost trudnoće? Hvala unaprijed.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, stoga je mogućnost trudnoće samo teorija.

dodo35

Čak i da je ejakulacija završila u meni? Jer kondom nismo pregledali.
Hvala na odgovoru

dodo35

Čak i ako je ejakulacija završila u meni, s obzirom da kondom nismo pregledali. Već 4.dan kako kasni, osjećam bolove u donjem dijelu trbuha, ali nikako da dođe.
Hvala Vam na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Čak i u slučaju da je ejakulat dospio u rodnicu trudnoća nije moguća.

mrvica49

Poštovani,

Pijem Belara pilule. Imala sam odnos bez zaštite 26.01. te je partner ejakulirao u mene. Danas sam oko 22h popila 18. tabletu po redu u blisteru te je otprilike pola sata do sat vremena nakon popijene tablete nastupilo 6-7 proljevastih stolica. Postoji li mogućnost trudnoće? Da li da radim pauzu od tjedan dana nakon 21. tablete ili da odmah nastavim sa novim blisterom?

Unaprijed hvala,
Pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće. Nastavite s uobičajenim uzimanjem tableta.

cocacola123

Postovani, zadnja menstruacija je bila 12.1., odnos sam imala 01.02. menstruaciju sam trebala dobiti jucer medjutim nisam. Nemam cak ni simptome da menstruacija dolazi, kao sto su bol u grudima, leđima, bol u stomaku koje sam do sada uvijek imala. Zanima me da li postoji mogucnost trudnoce?

Burke1996

Pozdrav doktore,

Djevojka i ja smo imali kratki nezasticeni spolni odnos tijekom njenog 4 dana menstruacije..

Usao je mozda 2 puta po 10-15 sekundi i zo je sve

Nije bilo ejakulacije unutar, tek sam nakon 3-4 minute nakon posljednje penetracije mastrubacijom ejakulirao van nje..

postoji li ikakva sansa za trudnocu? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana cocacola, ukoliko imate uredne 28 - dnevne cikluse, odnos je bio u vrijeme neplodnh dana.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani Burke, ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

cocacola123

Poštovani, ponovo se javljam, menstruacija još nije stigla, uradila sam test ali ne pokazuje znakove trudnoće. I dalje nemam nikakve simptome da menstruacija uskoro dolazi. Možete li mi reći kako mogu podstaći menstruaciju da dođe ili koji su mogući razlozi zbog izostanka menstruacije

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, hormonski disbalans uzrok je remećenju ciklusa. Najčešće ga uzrokuje stres (psihički faktor), ali može i prekomjerna tjelovježba, gubitak na tjelesnoj težini... Za poticanje krvarenja uzima se Duphaston 2x1 tbl/10 dana. Za terapiju se javite Vašem liječniku.

Anonimka98

Dobar dan doktore
Posljednju menstruaciju sam imala od 24.01. do 29.01., s tim da je 29.01.bio samo smeđi iscjedak... posljednji dan menstruacije sam imala spolni odnos, u pocetku smo se zastitili kondomom, ali nakon par minuta smo nastavili bez kondoma, te nije ejakulirao u mene. Ciklus mi traje 25,26 dana, a ovulacija je bila 04.02.
Da li je moguća trudnoća?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, stoga ne postoji mogućnost trudnoće.

Anonimka98

Postovani, imam jos jedno pitanje, koje se nadovezuje na proslo...
U zadnjih 5 dana imam osjecaj mucnine kroz citav dan
Zadnjih 10 dana pijem antibiotik Ospen 1000 zbog upale grla
Zanima me, je li se mucnine javljaju zbog moguce trudnoce ili zbog antibiotika?