Mogucnost trudnoce

Ivo Balenović, dr. med.

Moguće da je u pitanju bilo ovulacijsko krvarenje. Nema razloga za brigu

Antonija113

Poštovani,
17.4 sam imala odnos, menstruaciju prije sam imala 26.3. a menstruaciju u 4. Mjesecu nisam dobila, nego sam devet dana nakon odnosa imala svijetlo smeđi vaginalni iscjedak, trajao je sat ili dva i bez ikakvih drugi simptoma. Tjedan dana i tri tjedna nakon nedobivene menstruacije sam radila testove na trudnocu koji su bili negativni. 22.5 sam dobila menstruaciju, bila je obilna i bolna. Citala sam da postoje zene koje imaju menstruaciju dok su trudne pa sam vadila bhcg 21.6.(9 tjedana nakon odnosa), vrijednost je <1. Nakon toga sam imala menstruaciju i u 6. i 7. mjesecu. Zanima me ima li šanse da sam trudna?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, trudnoću možete isključiti sa 100% sigurnošću.

Antonija113

Hvala vam na odgovoru. A sto je s tim smeđim iscjetkom umjesto menstruacije u 4. mjesecu, zasto sam ga dobila? Napominjem da je bio dva dana ranije od ocekivane menstruacije, bez ikakvih drugih simptoma, te da sam taj mjesec malo nakon ovulacije bila prisiljena zbog ozljede prestati sa redovnim treninzima.

Ivo Balenović, dr. med.

Ne mogu odgovoriti što se točno desilo ali možda je došlo do blagog hormonskog disbalansa i posljedičnog krvarenja.

Antonija113

Ali ste sto posto sigurni da nije trudnoca odnosno implantacijsko krvarenje i da nemam razloga za brigu?

Ivo Balenović, dr. med.

Da