Mogućnost trudnoće od predejakulata

nesiguran.sam

Poštovani, ispričavam se ako je tema već postavljena, uistinu mi je hitno kako bismo mogli na vrijeme učiniti potrebno.

Djevojka i ja smo imali kratki odnos, nije bilo duboke penetracije (još je nevina)- nije došlo do pucanja himena, nisam niti ulazio doslovce. Maknuo sam na vrijeme i svršio u kondom. Pregledao sam kondom nije ništa ispuštao niti curio. Zanima nas dali postoji mogućnost da se nešto dogodi , u slučaju da je kondom mozda propustio predejakulat? Kasnije sam penetrirao prstima- suhi,obrisani vl.maramicama, te dali ostaci sperme mogu dovesti do trudnoće Menstruacija započela 22.12., ciklus 28 dana, kratki odnos sinoć (02.01.18'.) Ispričavam se na opširnom upitu. Ako je potrebno da djevojka popije tabletu za jutro nakon, stoga očekujemo što brži odgovor. Hvala Vam.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne postoji nikakva mogućnost trudnoće. Nije potrebna postkoitalna kontracepcija.

nesiguran.sam

Kupili smo ellaOne, djevojka je popila, simptomi koji su bili ociti danas je blaga mučnina i to je sve. Ali svakako stim da ne postoji mogućnost trudnoće,uz ovu pililu smo otklonili svaku sumnju. Hvala puno na odogovoru. Još čekamo mjesečnicu te tada možemo odahnuti potpuno,iako i saam pretpostavljam da je nemoguće bilo prenijeti prstima spermu u toj kolicini da bi izazvali trudnocu,od sada cemo pratiti plodne i nepolodne dane te smanjiti rizik trudnoće.. Hvala i pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Nije bilo potrebe za tabletom. Pozdrav.

Hrvoje22

Ovako.. ja i cura smo imali nezasticeni odnos.. i ubiti bio sam blizu ejakulacije mozda nekih 10 sec.. ali sam izvadio van.. zatim nakon minute cura me rukom zadovoljila i ejakulirao sam.. dali je moguce da je nesto spermija pobjeglo i da je cura ostala trudna ili je nemoguce jel sam nakon minute vani ejakulirao?..... molim vas odgovoritee..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće. U predejakulatu nema spermatozoida.

nesiguran.sam

Poštovani doktore, djevojka još nije dobila menstruaciju (prema izracunu na aplikaciji 19.1 je trebala doći- a 21.mensturacija kasni),znači sutra. Dali je to sve posljedica uzimanja ellaOne tablete i dodatna nervoza i iščekivanje, ili pak mogucnost trudnoce? Koliko može kasniti od te tablete?

Ivo Balenović, dr. med.

To je posljedica uzimanja tablete. Menstruacija može kasniti do 7 dana. Ukoliko se želite uvjeriti neka uradi test na trudnoću.

nesiguran.sam

Poštovani, djevojka je dobila smeđi iscjedak ujutro i tijekom dana 25.01., te sada kreće krvavi isjedak (krv). Dali je to sve normalno nakon uzimanja Ellaone tablete, možemo smatrati da je sve uredu i da nema trudnoće ? Napominjem da se to pojavilo sa 7 dana kašnjenja, od dana kada je trebala biti prava menstruacija po menstrualnom kalendaru (19.01). Unaprijed zahvaljujem.Pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, radi se o menstruaciji koja je došla kasnije zbog uzimanja tablete. Trudnoća je isključena.