molba

Doris

Poštovana docentice,
Molim Vas da mi odgovorite na moju e-mail adresu gdje se mogu naručiti za pregled trodimenzionalnim color doplerom, ali isključivo kod Vas i kojih dana ciklusa je to najbolje učiniti?
Zahvaljujem na odgovoru uz želju da imate ugodne božične blagdane te uspješnu Novu godinu!

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana gospođo Doris,
Zahvaljujem na Vašem interesu da u Bolnici Sveti Duh učinite pregled trodimenzionalnim power Dopplerom. Za ovu se pretragu možete naručiti na tel 01 37 12 109, tijekom svakog radnog dana od 8 do 15 h. Na tom ćete broju dobiti egzaktne podatke o terminu pretrage, s napomenom da je potrebno navesti moje ime ukoliko želite da ja učinim ovu vrstu pretrage. Adresa moje ustanove je Sveti Duh 64, a odjel na kojem se nalazi trodimenzionalni ultrazvučni aparat je Odjel za neplodnost i humanu reprodukciju. Puno sreće u Novoj godini i najljepše želje povodom predstojećih praznika.