Molim pomoć

Uplašena00

Molim vas pomognite mi.. Zadnji PAPA testa pokazao je CIN3. Napravljena kolposkopija. Ginekologici sumnjivo.. 23 su mi godine. Zadnja menstruacija 26.11. Da bi mi zadnja dva dana (ali doslovno na kasalj) iscurilo neocekivano krv. Sta bi to moglo bit.strah me je... Narucena za 12.12.merkur tipizaciju hpv-a

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, krvarenje koje se javilo nije povezano s nalazom papa testa. Moguće da je u pitanju ovulacijsko krvarenje. Nalaz CIN 3 je ozbiljan, ali u potpunosti izliječiv. Potrebna je tipizacija na HPV, biposija te postupak prema nalazima.