molim savjet

melita

Molila bih Vaš savjet, 15.03.2003. u 10 tjednu trudnoće imala sam kiretažu dijagnoza: blighted ovouum hbd, te sam poslje toga krvarila 14 dana gdje sam nakon toga dobila ergometrin, 17.04.2003. dobila prvu menst. koja je počela sa obilnim krvarenjem gdje ginekolog opet prepisuje ergometrin menst. traje 12 dana i prestaje, 18.05.2003. dobila ponovo ali stanje je još gore te opet odlazim kod ginekologa gdje se sada utvrđuje hyermenorrhoea, ponovo lječenje ergometrinom i klavocin bid. sada se stanje smirilo te mi je preporučeno da 3 mjeseca pijem dabroston. zanima me dali su ostale kakve posljedice poslje te kiretaže, dali i kada ponovo mogu planirati trudnoću, i na koji način sam dobila upalu maternice, te dali trebam još nešto učiniti zbog takvog stanja.
Unaprijed zahvalna!
Ispričavam se zbog dužine.

Prof.dr. Marina Ivanišević

Draga melita, potrebno je učiniti hormon na trudnoću :hcg; te ukoliko je on negativan , ispitati sve briseve vrata maternice na upalu pa ako su i oni negativni, itada dati hormone kako bi se izregulirao ciklus. Nakon 3 regularna menstruacijska ciklusa možete zanijeti.