Molim za savijet

danijela2003

Na velikoj i maloj usni imam malene prištiće koje mogu istisnuti i onda iz njih izađe malena količina guste žućkaste mase. Na ginekološkom pregledu ginekologinja je nakon papa testa rekla da je sve u redu, mada mi je nađen cin1. Dobila sam najjači sumamed i to je bilo to. Inače imam problema sa tenom i to uglavnom u području vrata gdje mi je koža puno nečistija nego drugdje. Išla sam i na vađenje krvi gdje mi je rečeno da je sve u redu osim što imam leukocite 8-10 i malo tamniju mokraću,pločastih epitela 2 i bakterija 1, pa mi je rečeno da popijem jednu turu uvin-h čaja. I dalje mi se čini da nije ništa riješeno pa bi vas zamolila da mi savjetujete koje pretrage da predložim svojim liječnicima jer mi ih onda učine, a ako ih ne zamolim onda je kao sve u redu.
Unaprijed zahvaljujem.
p.s. nisam hipohondar

Prof.dr. Marina Ivanišević

Draga danijela, učinite urinokulturu, briseve cerviksa mikrobiološke na aerobe i anaerobe, Chlamydiu, Mycoplasmu.
Javite se s nalazima.