MOLIM VAS ZA POMOĆ!!!!!

Mirna

Molim Vas da mi pomognete!
Na doljnjem rublju ostane mi svaki dan prozirni iscjedak , kao gel.
Imam 11 godina.
Na dan moram presvući barem 2-3 puta doljnje rublje(gače) , ako ne i više.
Neki su rekli da je to pred menstruaciju , ali ja to imama od Več dosta mjeseci!
Molim vas , ako znate da mi pomognete!
Menstruaciju još nisam dobila, pa me je malo strah , zašto baš ja imama taj iscjedak.
Neznam dali je potrebno ići kod ginekologa.?
I molim Vas nemojte mi se smijati što ću Vas još nešto pitati!
Ja sam u pubertetu , i jako mi smrdi ono dolje , ja neznam zašto , daj mi pomozite!

MOLIM VASSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bit ću Vam zahvalna cijeli život.
Imam puno , puno povjerenja
u ovaj forum ,
i zato Vas molim
da mi pomognete, jer me malo strah , zašto baš ja imama taj prozirni
iscjedak , kao gel!!

Nesretna Mirna!!

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana Mirna,
Neugodan miris i isjedak u području vanjskog spolovila može ukazivati na infekciju, te bi svakako bilo neophodno da se uputiš ginekologu koji će tankim štapićem (bez ozljeđivanja himena i bezbolno) uzeti uzorak iz ušća rodnice i poslati ga na mikrobiološku analizu. Po interpretaciji nalaza u slučaju otkrivanja nekog od uzorčnika genitalne infekcije poduzeti će se mjere antibiotske terapije koja će Te izliječiti od opisanih smetnji. Puno sreće i doista je lijepo da se tako samostalno brineš od svom zdravlju i tražiš strućnu pomoć preko Interneta.