nada

Mina

Postovanje!
Policisticni jajnici su mi dijagnosticirani a kod muza oligoasthenozoospermia.U braku smo vec 6 god.Buduci da nam terapije koje smo dosada imali nisu dale zeljene rezultate molim vas dami kazete ima li sanse da imamo djecu ?
Unaprijed hvala.Mina.

Prof.dr. Marina Ivanišević

Draga Mina, potrebno je kod Vas doveti do ovulacije, a potom ići na IVF postupak.