nalaz

mira

Poštovana doktorice.
Kod vas sam radila papa nalaz prije mjesec dana i on je slijedeci:
Upala,Promjene na stanicama.Vrsta stanica:skvamozne,cilindrične,endocervikalne.Leukociti nešto, citoliza(ako sam pravilno napisala)Mješana flora.potrosila sam kutiju Geonistin vag. inje mi bolje.Šta mislite o upali i dali bi se i suprug trebao liječiti dali je to prenosivo spol.putem.Ja planiram kod vas raditi IVF mikroinjekcoija pa vas molim kako sanirati ovu upalu.hvala.

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
U slučaju da se planira provesti stimulacija ovulacije za postupak izvantjelesne oplodnje metodom mirkoinjekcije i da niste javili poboljšanje, preporučila bih da prije postupka i Vi i suprug učinite mikrobiološke pretrage. U Vas se treba učiniti bris cerviksa na klamidiju, mikoplazmu, ureaplazmu, aerobe i anaerobe, a u supruga mikrobakteriološke pretrage urina i ejakulata. U slučaju detekcije infekcije morali biste provesti antibiotsko liječenje u oba partnera a tek potom razmišljati o liječenju neplodnosti.