nekoliko kvrzico na stidnoj usni

ivaaa28

Postovani,
Molim vas za pomoc. Prije dva dana uocila sam na velikoj usni s vanjske i unutarnje strane nekoliko kvrzica, neke su manje neke vece, boja im je crvenkasta, kao i boja okolne koze.
Ne bole, i nema svrbeza, jedino ako ih diram imam neki blagi neugodan osjecaj izmedju peckanja i boli.
Imam stalnog partnera, koristimo prezervativ, prosli PAPA test mi je bio uredan.
Molim vas da mi kazete o cemu bi se tu moglo raditi? Hvala vam unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nažalost bez pregleda možemo samo nagađati. Možda se radi o folikulitisu, kondilomima, iritaciji od depilacije itd.

ivaaa28

Postovani,
U međuvremenu su kvrzice presle u neki pristic, te su pukle i sada kada ih stiskam malo krvare.. cini mi se kao folikulitis ali mi je cudno da su 2-3 na gotovo istom mjestu.. koje je vase misljenje?
Nisam trenutno u mogucnosti otici lijecniku pa me brine.
Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam ovako. Moguć je i genitalni herpes. Odavde ne mogu znati.