Neugoda

dragica

U šestom sam tjednu trudnoće. Ponekad u području donjeg dijela trbuha i male zdjelice osjećam neugodnu napetost i blage bolove (kao pred menstruaciju). Iscjedak je normalan. Da li se trebam zabrinjavati?

Doc. dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Nerijetko se u ranoj trudnoći osjećaju bolovi i pritisak u području male zdjelice. Ukoliko su bolovi stalni i nepromjenjenog karaktera, te ukoliko je ginekološki/ultrazvučni nalaz uredan za gestacijsku dob nemate razloga posebno se zabrinjavati zbog opisanih tegoba.