Nezasticen odnos

Pozdrav, imali smo odnos 24.6 gdje je on svrsio u mene, plodni dani su mi trebali poceti 29.6, ali vec 26.6 navecer sam imala iscjedak, zbog straha sam 28.6 popila tabletu za dan poslije, i dalje imam iscjedak i sve. Zanima me da li je moguca trudnoca, te da li iscjedak moze biti od stresa ili slicno? Te kolika je sansa za trudocu, s obzirom da je iscjedak krenuo nakon 3 dana, a tabletu sam popila 5.dan nakon odnosa?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, tabletu ste uzeli na vrijeme, no to ipak nije 100% zaštita. Računa se da od 100 žena koje su uzele postkoitalnu kontracepciju 2 ostanu trudne.