Nezasticeni odnos

anatinanina

Postovani , imala sam nezasticeni odnos 24. 12, mentruaciju sam trebala dobiti 2. 1, ali inace mi kasni po par dana , pravila sam test jucer i negativan je , dali je moguca trudnoca? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći a test ste napravili prerano.

anatinanina

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

Diane35f

Postovani doktore, nezasticeni odnos je bio 10.12 ... Ciklusi su mi neredovni 40-45 dana . Sutra 6.1. cu uraditi kucni test na trudnovcu. Pijem lijek CARDIOPROL 5 mg 1x1/4 da li konzumacija tog lijeka moze utjecati na tacnost testa (lazno pozitivan,lazno negativan) i da li je jos rano da radim kucni test na trudnocu ? Hvala , lijep pozdrav.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće utjecati. Nije prerano.

Cvita96

Pozdrav. Posljednju menstruaciju sam dobila 16.12. te mi je ciklus redovan u trajanju od 28 dana. 1.1 sam imala odnos prilikom kojeg je doslo do pucanja kondoma te je dio sperme usao u rodnicu. U panici sam kupila Ella one tabletu za dan nakon koja je popijena unutar 7h od odnosa (iako je ovulacija vjerojatno vec nastupila nekoliko dana prije). Zanima me kolike su sanse da je do trudnoce ipak doslo ? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da su Vam ciklusi redoviti, do ovulacije je došlo 29.12., a životni vijek jajne stanice je do 24 sata, tako da su šanse za trudnoću minimalne.