??

Vlatka

Poštovana doktorice!
25.02 sam vam već pričala o svom problemu. Bila sam na pregledu i doktor mi je dao Dabroston tablete. Obavio je samo pregled bez papa testa ili bilo kojeg drugog. Da li bi i vi tako postupili? Imam 22 godine i do sada nisam rađala.
Unaprijed hvala na vašem odgovoru!

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Pretpostavljam da Vas je liječnik naručio na kontrolni pregled nakon primjene progestagenske terapije (Dabrostona) kada će, vjerujem, učiniti dopunsku obradu. Poželjno je da se tijekom godine dana napravi Papa nalaz, a u slučaju sumnje na cistu i ultrazvučni pregled.