Nosenje maske u trudnoci

onebirdy

Postovani,
Trudna sam 14 tjedana,zadnjih dana koristim krpenu masku za lice, nije prozracna. Danas sam je koristila u autobusu i bolnici i provela sam 1,5 sat pod maskom sa manjkom kisika, jedva sam disala. Kasnije sam se sjetila da i beba dobija kisik preko posteljice. U velikom sam strahu da se bebi moglo nesto dogoditi zbog manjka kisika i udisanja vise ugljikovog dioksida, citala sam da utjece na mozak i mozdane stanice.
Molim vas vase misljenje, jako sam zabrinuta sad

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu, beba dobiva dovoljno kisika.