Obilate menstruacije

Red Sonja

Štovani,
imam 34 godine, dijete od 3 godine .
Nakon poroda menstruacije su mi obilate, i iscrpljujuće. I prije sam patila od PMS-a, govorili su mi da će mi biti lakše kad rodim, no međutim sad mi je još gore. Postala sam anemična, i imam osjećaj da mi je svaka slijedeća menstruacija obilatija.Nisam se ni oporavila od zadnje i evo opet krvarenje ... Ciklusi su mi redoviti, traju otprilike 28 dana, a samo krvarenje 7 dana .
Da li bi mi akupunktura pomogla u ovom slučaju ili su bolji ljekovi(hormoni) ?
Inače, pripremam se za posjet ginekologu.

Prof.dr. Marina Ivanišević

Draga Red Sonja, uzmite hormonsku kontracepciju jer su vam menstruacije redovite i na taj način ćete riješiti problem: Cilest, Logest ili Triquilar npr.