Oskudna menstruacija

petra29

Postovani,
Obicno mi menstruacija traje oko 4 dana, a ovaj put jr to bilo 2 dana a ostale dane sam mala samo na papiru nakon mokrenja. Dva dana prije dobijanja sam imala operaciju pod opcom anastezijom. Mislite li da je to moglo utjecati ili jr rijec o oskudnoj menstruaciji u trudnoci?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko je došla u očekivano vrijeme vjerojatno se radi o normalnoj menstruaciji. Krvarenje ne mora uvijek biti istog intenziteta i duljine trajanja. Ukoliko ste imali odnose bez zaštite tijekom prošlog mjeseca postoji mogućnost implantacijskog krvarenja. U tom slučaju uradite test na trudnoću.

petra29

Citala sam da implantacija nema ugruske krvi a ja sam imala . Je li to onda znaci da je normalna menstruacija

Ivo Balenović, dr. med.

Ako su bili ugrušci, tada se ne radi o implantacijskom krvarenju.