Oskudna menstruacija

lidija.p.

Poštovanje .
Imam 33 godine
Dobila sam menstruaciju (4.1.2022) kasnila 3 dana..P
Zanima me dali je normalno što je oskudna nije obilna ka inače?...,prvi dan vrlo oskudno roza smeđe kao inače sa popratnim bolovima,drugi dan normalno ne previše obilno (inače mi bude baš dosta),, danas 3 dan sam promijenila samo 3 uloška koja naravno nisu bila sva "popunjena."
Zanima me zašto u menstracijskoj krvi ima dosta prozirne rastezljivosti kao u plodnim danima.? Dali se trebam bojati?I nemam ugršaka kao prije
Zadnje M su bile
Zanima me ta oskudnost Menstruacije i ta rastezljivosti ,baš je ima?
Spolni odnos nisam imala od 6 mjeseca prošle godine.
T isključena
Papa i gin.pregled u 10/2021 sve uredno
Hvala vam na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, menstruacije ne moraju uvijek biti iste obilnosti i duljine trajanja. Sve ovisi o debljini sluznice maternice, a debljina sluznice ovisi o djelovanju hormona estrogena.

lidija.p.

Hvala vam na vašem odgovoru.
Recite mi za tu rastezljivu sluz u menstracijskoj krvi ,dali se trebam zabrinuti?
Izgleda kao da sam u plodnim danima a to je nemoguće.
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Nema razloga za brigu.