Stagnacija mjera bebe?

Conto

Poštovani, molim za pomoć. Ostala sam malo u panici nakon zadnjeg pregleda pa Vas molim za mišljenje.

36 + 4 tt
Uzv gestacija 37tt
Bpd 94,8
Fl 71,9
Ac 306
Hc 329
2835g
Protoci uredni, ctg reaktivan 130

Iduca kontrola za 10 dana
37 + 5 tt
Uzv gestacija 36 + 6
Bpd 93,2
Fl 73,8
Ac 314
2882g
Protoci uredni, Afi 18.4, ctg reaktivan 145

Ispada da beba nije ništa dobila.. moj tlak je uredu, u trudnoći sam dobila 8kg, ogtt uredan.
Doktor me naručio za 2 dana ponovno na ctg, ali ja sam ostala uspaničena. Što se događa? Da odem u bolnicu s obzirom da sam vec u terminu?

Hvala na odgovoru

Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, beba je dosegla normalnu porođajnu težinu (preko 2500 gr.) i nema razloga za brigu. Potrebna je samo redovita CTG kontrola.