ovulacija

amli

Poštovani,
Sada sam na sredini ciklusa vjerovatno su plodni dani, sinoc sam sa partnerom imala odnos i on je svrsio i mene ali sperma je nakon par minuta iscurila van.Dan poslije toga dobila sam lagano krvarenje svjetlije boje i bolove u donjem dijelu trbuha.Postoji li mogucnost da sam ostala trudna? Hvala vam unaprijed

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da postoji. I to velika.

Mshsjsj21

Pozdrav doktore
Ovako danas mi je 15 dan ciklusa , spored kalendara mi je dan ovulacije. Imam veliki vaginalen iscjedak, velike bolne grudi i imam jaku bol u jajnicima i u donjem delu na kicmu dali je ovo normalno ili ne?
I jos nesto tjekom ove dane sam imala nezastitan odnos, dali je pocetak trudnoce?
A ako nije, koji problem mogu imati sto se jauvuju ovoliko jake bolke?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, sve što ste naveli vjerojatno je posljedica ovulacije. Prerano je da bi to moglo biti od eventualne trudnoće.