Sanse za trudnocu?

Darmarkus

Ja i moja cura imali smo nezasticeni spolni odnos. Za vrijeme odnosa nisam dolazio ni blizu da bih ejakulirao, onda smo stali i presla je na oralno. Ejakulirao sam njoj u usta. Imam pitanje koje su sanse da bih nekako mogla biti trudna posto je 3 da a od ovulacije?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema onome što ste naveli ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

Darmarkus

Zabrinuti sam zbog predejakulata, zato jer nisam bio blizu ejakulacije tijekom odnosa tek kod oralnog sam mogao ejakulirati. Dali bih trebao biti zabrinuti?

Ivo Balenović, dr. med.

Predejakulat ne sadrži spermatozoide i ne može oploditi jajnu stanicu.

leptirica94

Pozdrav,zanima me da li postoji šansa da sam u drugom stanju? Porodila sam se pre dva meseca,dojim bebu,suprug i ja smo imali zaštićene odnose,prvi put posle 40 dana,pojavio mi se žućkasto-braon sekret danas, nisam još imala menstruaciju.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, 6 tjedana nakon poroda žena može ostati u drugom stanju. Dokle god dojite možete očekivati neregularne cikluse (tj. manja je mogućnost trudnoće), ali dojenje ne spriječava ovulaciju. Ukoliko sumnjate na trudnoću, uradite test.

Boba1234

Pozdrav, u frci sam brine me da li je moguca trudnoca ako ne partner "trljao" (nekih dvije minute)svoj penis o zenski spolni organ te zadovoljavao petingom, taj dan sam imala mengu koja je vec bila pri kraju ..decko nije imao zastitu ali nije niti ejakulirao.Pokusao je vrhom penisa samo uci u rodnicu al nije uspio u tome.da li je ikako moguca trudnoća ?napominjem da je partner siguran da nije ejakulirao.to ajmo reci trljanje bilo je 16.3 a menga mi je zavrsila 19.3. A 20.21.22 mi se pojavio smedi iscejdak s malo krvi pa me zanima da li je to ikako povezano s trudnoćom ili su zaostatci od menge ili ovulacija?napominjem da mi menga nerasporedeno dolazi i dosta dugo traje po 10 dana cak. Lp.

Ivancica000

Postovani,

zarucnik je svrsio u mene zadnji dan menstruacije. 6 dana nakon toga mi se pojvio blago roza iscjedak, vidljiv na papiru. (Pojavio se samo jednom) Zanima me dali je moguca trudnoca? Odnos je bio 18.3.,
Menstruacija mi je redovna, svakih26 dana i traje 3 dana.

Ivancica000

Samo jos da napomenem da imam osjecaj da cu opet dobiti menstruaciju... vrucina velika, bol u ledjima i jajnicima

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Boba1234, prema svemu što ste naveli ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, Ivancica000, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Iscjedak koji se kasnije javio vjerojatno je ovulacijsko krvarenje. Ukoliko menstruacija ne dođe na vrijeme uradite test.

Batica123

Poštovani,
Cura i ja imali smo slučajni nezaštićeni spolni odnos u noći sa 15.3. na 16.3. Prvi dan posljednje menstruacije odvio se 25.2., obično joj ciklus traje 26 dana. Dva sata nakon seksualnog odnosa popila je ella one tabletu. Je li bilo potrebe za tabletom i kolike su šanse za trudnoću s obzirom da joj menstruacija kasni 2 dana (koliko shvaćamo to može biti od tablete).

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, a menstruacija sada kasni zbog tablete.

Pomocmolim

Postovani, zadnjih 2 mjeseca sa muzem radim na djetetu. Sada mi kasni menstruacija 15 dana, a vec zadnjih 6 imam smedi iscjedak i to u danu samo par kapi(dvije, tri).. Znate li mozda bi li mogla biti rijec o trudnoci?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da se radi o trudnoći. Savjetujem da učinite test.

bojana5555

Postovani,imala sam prvi odnos,gubljenje nevinosti 18.02.,i nije svrisio u mene. Poslije toga odnos smo imali 21.02.takodje nije ejakulirao u men,a menstruaciju sam dobila 23.02 i bila je obimna. Sad je 28.mart ,a ja jos uvijek nisam dobila. Da li postoje sanse za trudnocu? Da li se desavaju neke promjene jer sam izgubila nevinost?

bojana5555

Takodje imam veliko pulsiranje u donjem stomaku,i ponekad mucnine i vrtoglavice. Da li je moguce ds je odredjena doza ejakulata "izletjela" nehoticno,prije svrsavanja?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da je nakon odnosa nastupila menstruacija ne postoji mogućnost trudnoće. Vjerojatno je u pitanju hormonski disbalans. Savjetujem analizu hormona.