Panika

Dadulja

Postovani..trudna sam 4tj..otkrivena rana trudnoca ivf postupak.
Bila na prvom ulz..
U nalazu pise ovako..
Nullipara,portio konicna odrzana,uterus naznaceno veci i smeksan..
Avf endom.debeli decidualan a u nesdmu recento gest.obruc fs=0,43cm=4+2..eo se za sada ne prikazuje..
Molim pomoc jel to dobro ili lose..
Hvala punooo

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uzv nalaz je očekivan za vrijeme kada je rađen. Vidi se gestacijska vrećica, za sada bez odjeka za plod. Trebalo bi ponoviti ultrazvuk za 10 - ak dana. Tada bi se trebao vidjeti i plod.