pilula manje!

Lara

Poštovani.
Inace redovito pijem kontracepcijske pilule no ovog mjeseca zaboravila sam popiti zadnju (21.).
Zanima me kada poceti slijedecu kutiju ,racunajuci 8. dan od stvarno popijene tablete ili one koju nisam popila?
pozdrav i hvala na savjetu
Lara

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovana,
Savjetovala bih započeti ponovni ciklus kontraceptiva 8. dan od dana stvarno popijene tablete. Srdačan pozdrav.